FOTOGRAFIA

"Portret to dla mnie mieszanka kilku istotnych składników – tego, jak dana osoba postrzega samą siebie, tego, jak ja ją postrzegam i tego, jakie cechy, walory czy skazy można zobaczyć na jej twarzy. Czasem nie mam z góry ustalonego, konkretnego pomysłu na zdjęcie. To przychodzi samo. Czasem ktoś po prostu patrzy w mój obiektyw w taki sposób, że myślę: „na to czekałam”. Lubię tworzyć portrety, które są proste w swojej formie, nie korzystam z wielu rekwizytów ani trików. Staram się, aby pokazywały człowieka takiego, jakim jest – a to wbrew pozorom nie jest takie proste. Ludzie automatycznie na widok aparatu zakładają różne maski, napinają się. Ja wtedy pstrykam zdjęcie za zdjęciem, przerywam rozmową, zmieniam ustawienia aparatu i w pewnej chwili ta osoba rozluźnia się, uśmiecha lub zdejmuje z twarzy sztuczny uśmiech. To jest ta chwila, kiedy powstaje portret, o który mi chodziło."
Magazyn Pokochaj Fotografię, Nr 18/2014
Kreatywna Freelancerka, fotografia, sesje kobiece, fotografia kobieca
Kreatywna Freelancerka, fotografia, sesje kobiece, fotografia kobieca
Kreatywna Freelancerka, fotografia, sesje dla blogerek, fotografia lifestylowa

FOTOGRAFIA KOBIECA

Fotografuję kobiety, bo uważam, że wszystkie jesteśmy piękne i niepowtarzalne, lecz bardzo często zdarza nam się o tym zapominać. W pogoni za sukcesem, w szarościach życia codziennego, w chwilach, gdy nasze głowy zajmują wszystkie te ważne sprawy - zapominamy o tym, co równie istotne. O nas samych.

Fotografując, chcę Ci udowodnić, że wystarczy odrobina uwagi, jaką sobie poświęcisz, żeby na nowo poczuć się piękna. Nie zmienię Cię w kogoś, kim nie jesteś, ale wydobędę z Ciebie wszystko to, co najlepsze. Twoja sesja będzie uszyta na miarę, przygotowana z myślą o Tobie i o tym, czego potrzebujesz. Dlatego zawsze najpierw jest rozmowa. Opowiesz mi, kim jesteś. Napisz, a wyślę do Ciebie informacje odnośnie wykonywanych przeze mnie zdjęć. Jeśli masz już swój pomysł - możesz skorzystać z formularza planowania sesji.

FOTOGRAFIA LIFESTYLOWA I PRODUKTOWA

Od kilku lat regularnie współpracuję z blogerami przy tworzeniu sesji zdjęciowych na potrzeby ich publikacji. Wykonuję zdjęcia stylizacji modowych, a także stylizowane ujęcia produktowe.

Oferuję współpracę w zakresie przygotowania zdjęć na potrzeby publikacji na stronach internetowych, blogach, w mediach społecznościowych, a także w mediach drukowanych (broszury, katalogi). Wykonuję sesje lookbookowe w formie edytoriali oraz zdjęcia produktowe na potrzeby sklepów internetowych.

Jeśli potrzebujesz fotografii, która wyeksponuje Twój produkt, pokaże go z najlepszej strony i zachęci klienta do podjęcia decyzji o zakupie - napisz do mnie.
Kreatywna Freelancerka, fotografia, sesje dla blogerek, fotografia lifestylowa
Kreatywna Freelancerka, fotografia, sesje dla blogerek, fotografia lifestylowa